najlepsza impreza myśliwska na Mazurach

piątek

25 sierpnia 2017 r.

Pisz, Plac Daszyńskiego

W programie między innymi:

 

14:00 -

 

- uroczysta inauguracja Myśliwskich Smaków z oprawą muzyczną Zespołu Sygnalistów z Nadleśnictwa Drygały.

W trakcie imprezy wystąpią również Sygnaliści z zespołów: „Sylwanowe Echo”, Galindowe Rogi” oraz „Hubertus.

14:30 – 18:30

 

– Kulinarne Myśliwskie Specjały. W tym roku gotuje Piotr Cyrwus.

Piotr CyrwusPiotr Cyrwus urodził się 20 czerwca 1961r. w Waksmundzie.  W 1985 roku ukończył PWST w Krakowie. Od tamtego czasu występował w Teatrze Polskim w Warszawie w latach 1985-1986. Następnie w latach 1986-1989 grał w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi. Zaś w latach 1989- 1992 występował na deskach Teatru STU w Krakowie. Od 1992r. gra w krakowskim Teatrze Starym. Na wielkim ekranie zadebiutował w roku 1988 jako nawigator w filmie "Pomiędzy wilki". Choć grał w wielu produkcjach, np. w "Panie Tadeuszu" jako Maciej Konewka lub w "Siostrach" jako Zbysio, i tak największą popularność przyniosła mu rola Ryszarda Lubicza z "Klanu". Prywatnie żonaty jest z aktorką Mają Barełkowską, z którą ma trójkę dzieci: Mateusza, Łukasza i Annę Marię.

15:00

 

rozpoczęcie konkursów i zawodów: wędkarskich, turniej strzelecki z wiatrówki, konkurs nalewek

15:50

 

Aukcja obrazów z pleneru malarskiego Pisz na płótnie

17:50

 

Prezentacja ras psów myśliwskich, pokaz posłuszeństwa oraz układania psów

18:30

 

występ gwiazdy wieczoru – Luigi Pagano.

Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Uwielbia standardy i z przyjemnością sięga po światowe klasyki. Polakom przybliża także włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”.

IMG 1539 1

Ponadto, wzorem minionych lat na pl. Daszyńskiego zagoszczą stoiska promocyjne, wystawiennicze oraz rękodzielnicze, na których każdy zapewne znajdzie coś dla siebie.